Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIA DE - Servicii de asigurare de raspundere civila auto 12 luni - NECESARE PENTRU AUTOTURISMUL MARCA DACIA LOGAN INMATRICULAT CU NUMARUL VN 06 VOD, DIN CADRUL PARCULUI AUTO AL DGASPC VRANCEA

Număr anunț
DA25413088
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
Furnizor / câștigător
MILLENIUM INSURANCE BROKER (M.I.B.) BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE S.A. (CUI 9557790)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
409,16 RON
Valoare atribuită
409,16 RON
Data publicării
01.04.2020 00:00
Data finalizării
02.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

409,16 RON

din 409,16 RON estimat