Atribuită Cumpărare directă

SISTEM DE ASPIRATIE CU CIRCUIT INCHIS - TYCARE EXEL,sistem complet, lungime standard 580 mm,dimensiune cateter 16, culoare portocaliu, comanda minima 10buc/cutie

Număr anunț
DA25413526
Autoritate contractantă
INSTITUTUL ONCOLOGIC PROF DR ALEXANDRU TRESTIOREANU (CUI 4203709)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.073 RON
Valoare atribuită
14.073 RON
Data publicării
01.04.2020 00:00
Data finalizării
02.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.073 RON

din 14.073 RON estimat