Atribuită
Cumpărare directă
Abonamente reviste de specialitate/stiintifice. Environmnetal Engineering and Management Journal este o revista stiintifica de prestigiu, recunoscuta international, cu factor de impact >1 si DOI alocat. Periodicitatea este de 12 numere/an. Toate drepturile sunt detinute exclusiv de Editura EcoZone Iasi - OAIMDD. Nu suntem platitori de TVA. Pretul afisat include si costurile pentru expedierea materialelor.
- Număr anunț
- DA25410829
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- ORGANIZATIA ACADEMICA DE INGINERIA MEDIULUI SI DEZVOLTARE DURABILA (CUI 10150285)
- Cod CPV
- 22200000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 01.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.