Atribuită
Cumpărare directă
Primaria Comunei Pojorata intentioneaza sa achizitioneze un serviciu pentru: ,,Amenajarea si intretinerea spatiilor verzi, plus furnizare plante pe raza UAT Pojorata, conform ofertei Nr. 1619 / 16.03.2020. Perioada contractuala 6luni. 1. Amenajare si intretinere spatii verzi: 9 locatii pe raza UAT Pojorata, in suma de 23.816,33lei, respectiv lucrari de: tundere gazon, gard viu, plante; mobilizarea solului (plivit, sapalugit); schimbat plante; evacuare resturi; Fertilizare gazon plante; 2. Achizitionare si plantare arbori si plante, in suma de 6.203lei.
- Număr anunț
- DA25412500
- Autoritate contractantă
- Comuna Pojorata (CUI 4441425)
- Furnizor / câștigător
- EVENTS & WEDDING PLANNER S.R.L. (CUI 39502649)
- Cod CPV
- 77310000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.019,33 RON
- Valoare atribuită
- 30.019,33 RON
- Data publicării
- 01.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.