Atribuită Cumpărare directă

Contractul se va semna dupa prezentarea urmatoarelor documente: Certificat de inregistrare fiscala Certificat de atestare fiscala in termen* Certificat constatator Certificat CE Declaratie pe proprie raspundere privind conflictul de interese Dovada asigurarii service in perioada de garantie** Autorizatie de la producatorul produsului - tradusa in limba romana Nota * Sa rezulte lipsa datoriilor catre bugetul statului ** Garantia se acorda pe o perioada de minim 24 luni de la data receptiei

Număr anunț
DA25413679
Autoritate contractantă
SPITALUL PROF. DR. CONSTANTIN ANGELESCU (CUI 4192936)
Furnizor / câștigător
RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
Cod CPV
33191100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.000 RON
Valoare atribuită
134.000 RON
Data publicării
01.04.2020 00:00
Data finalizării
02.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134.000 RON

din 134.000 RON estimat