Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare a autovehiculelor (CASCO AUTO): - OPEL/CIBRO/MICROBUZ, AR70SPP, W0LVV34VEFB073286; - OPEL/CIBRO/MICROBUZ AR62SPP W0LVV34VEFB080584; - DACIA/DUSTER/AUTOTURISM AR43SPP UU1HSDA0N47526782; - DACIA/LSDAB/BERLINA AR32SPP UU1LSDABH32722623; - IVECO/DAILY/AUTOVEHOCUL SPECIAL AR80SPP ZCFC1357205031828 Asigurator :UNIQA ASIGURARI SA Acoperiri: conform conditiilor de asigurare ofertate Valabilitate :06.04.2020-05.04.2021 Fransize deductibile la daune partiale=100 EURO Plata integral. Total prima asigurare: 11.764,93 ron(echivalent 2438.53 euro)
- Număr anunț
- DA25413256
- Autoritate contractantă
- COMUNA SIRIA (CUI 3518920)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.764,93 RON
- Valoare atribuită
- 11.764,93 RON
- Data publicării
- 01.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.