Atribuită Cumpărare directă

Respecta Ordinul nr. 261/2007 privind curatarea, dezinfectia si sterilizarea in unitatile sanitare. Prezinta un spectru larg de actiune: bactericid (SR EN 1040, SR EN 1276, inclusiv MRSA), fungicid (SR EN 1275, SR EN 1650), micobactericid (SR EN 14348 M.terrae si M.Avium), virucid (HIV, HBV, HCV, Adenovirus, Poliovirus), sporicid (Bacillus Subtilis, Bacillus Cereus) Sub forma de tablete care sa elibereze 1,5 g clor activ Forma de conditionare: flacoane 300 tablete

Număr anunț
DA25416258
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA TG-CARBUNESTI (CUI 4510266)
Furnizor / câștigător
UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI 30410916)
Cod CPV
24311900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.900 RON
Valoare atribuită
8.900 RON
Data publicării
02.04.2020 00:00
Data finalizării
05.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.900 RON

din 8.900 RON estimat