Atribuită Cumpărare directă

HARTIE EKG COMEN CM 600 / FUKUDA DENSHI CARDIMAX FX 7202 / OP222 / EDAN SE 601 - 110mmX140mmX143coli. Hartie termosensibila pentru electrocardiograf Fukuda OP222 / Edan SE 601 Format: top Dimensiuni: 110mm x 140mm x 143coli. Hartie termosensibila, milimetrica Producator: Italia Produsul prezinta Declaratie de Conformitate (marca CE), aviz M.S.si este in concordanta cu Directiva 93/42/CE privind Dispozitivele Medicale mai putin

Număr anunț
DA25420330
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
22993200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.656 RON
Valoare atribuită
1.656 RON
Data publicării
02.04.2020 00:00
Data finalizării
06.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.656 RON

din 1.656 RON estimat