Atribuită Cumpărare directă

Cartela de proximitate personalizata pe 2 fete, cf oferta nr. 3457500/17.03.2020

Număr anunț
DA25417657
Autoritate contractantă
Casa Asigurarilor de Sanatate a Apararii, Ordinii Publice, Sigurantei Nationale si Autoritatii Judecatoresti (CUI 11445659)
Furnizor / câștigător
REGIA AUTONOMA RASIROM (CUI 7061781)
Cod CPV
22457000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
723,58 RON
Valoare atribuită
723,58 RON
Data publicării
02.04.2020 00:00
Data finalizării
02.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

723,58 RON

din 723,58 RON estimat