Atribuită
Cumpărare directă
Abonament lunar servicii de colectare, transport si eliminare deseuri medicale - 300 lei/luna/locatie - Ambalaje incluse lunar : Cutii pvc 2,3L - 20 buc Sac 20 L - 300 buc -13 LUNI Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri medicale 780 KG Contractul se va incheia pentru perioada 01.04.2020-31.12.2020 ( pentru 9 luni valoare 5940,0 lei), cu posibilitatea de prelungire pentru maxim 4 luni (2640,00) . In situatia in care nu vor mai exista fonduri alocate in aceste sens contractul va fi reziliat,Optiunea de prelungire a contractului va fi conditionata de existenta resurselor financiare ale autoritatii contractante alocate cu aceasta destinatie
- Număr anunț
- DA25417067
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA IALOMITA (CUI 7639762)
- Furnizor / câștigător
- STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
- Cod CPV
- 90524000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.580 RON
- Valoare atribuită
- 8.580 RON
- Data publicării
- 02.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.