Atribuită Cumpărare directă

1. SR EN ISO 5815-1:2020 Calitatea apei. Determinarea consumului biochimic de oxigen după n zile (BODn). Partea 1: Metoda prin diluare și însămânțare cu adăugare de aliltiouree Limba engleza - 1 bucata - 106.42 ron fara TVA 2. SR EN ISO 8199:2019 Calitatea apei. Cerințe și linii directoare generale pentru examinări microbiologice pe mediu de cultură Limba engleza - 1 bucata - 159.45 ron fara TVA LIVRARE IN FORMAT ELECTRONIC - IN BAZA ANGAJAMENTULUI PRIVIND ACCEPTAREA TERMENILOR ȘI CONDIȚIILOR DE ACHIZIȚIONARE ȘI UTILIZARE A PRODUSELOR ASOCIATIEI DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA - ASRO Comanda se executa si se livreaza dupa ce se primeste dovada platii. Comunicat 12 martie 2020 Asro Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie – 15 aprilie 2020, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică. Astfel: ASRO sistează programul de lucru, fizic, cu publicul. Standardele pot fi comandate în magazinul online (magazin.asro.ro) sau cererile pot fi trimise la adresa de e-mail vanzari@asro.ro În acestă perioadă plățile se vor putea face doar prin O.P. sau online, cu cardul bancar. Standardele se vor livra către clienți doar în variantă electronică, formatul tipărit (hârtie) nu va fi disponbil în această perioadă.

Număr anunț
DA25418376
Autoritate contractantă
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI 7179966)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22121000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
265,87 RON
Valoare atribuită
265,87 RON
Data publicării
02.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

265,87 RON

din 265,87 RON estimat