Atribuită Cumpărare directă

Se doreste achiziția de 1389 buc. spray vopsea pentru marcarea arborilor pentru DS Hunedoara, conform ofertei postate în SEAP și negociată la 12,00 lei/buc., completată cu prevederile caietului de sarcini nr. 1138 din 30.01.2020 (anexat)

Număr anunț
DA25420660
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
Furnizor / câștigător
DENDRO TOOLS S.R.L. (CUI 35341558)
Cod CPV
44810000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.668 RON
Valoare atribuită
16.668 RON
Data publicării
02.04.2020 00:00
Data finalizării
02.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.668 RON

din 16.668 RON estimat