Atribuită
Cumpărare directă
Service si mentenanta circuite si echipamente telecomunicatii si birotica (centrale telefonice PABX Panasonic digitale si hibride inclusiv reparatia si schimbarea subansamblelor ; echipamente fax si multifunctionale Panasonic cu asigurare consumabile; circuite telefonice interne si externe; echipamente telefonice de birou digitale si standard). Interventiile la cerere se vor face in maxim 24 ore.
- Număr anunț
- DA25411367
- Autoritate contractantă
- ORASUL EFORIE (CONSILIUL LOCAL EFORIE) (CUI 4617794)
- Furnizor / câștigător
- STARGATE COMMUNICATIONS SRL (CUI 19195914)
- Cod CPV
- 32545000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.500 RON
- Valoare atribuită
- 67.500 RON
- Data publicării
- 01.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.