Atribuită Cumpărare directă

Laptop Lenovo Legion Y540-15IRH Y540-15IRH, 15.6"" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, 60Hz, Intel Core i7-9750HF (6C / 12T, 2.6 / 4.5GHz, 12MB), 2x 8GB DIMM DDR4-2666, SSD 512GB , NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti 6GB GDDR6, NO ODD, WLAN + Bluetooth: 11ac, 2x2 + BT4.2, WWAN:No, NO Fingerprint Reader, HD720p camera, Backlit, English, Card Reader: No, FW TPM 2.0, Ethernet 100/1000M, 720p HD, 1.0MP resolution, fixed focus, with dual array microphone HD Audio, Realtek ALC3287 codec / Dolby Atoms for Gaming PC, Harman stereo speakers with chamber, 2W x 2, dual array microphone, headphone / microphone combo jack, Porturi: One USB 3.1 Gen 1 (Always On), two USB 3.1 Gen 1, one USB 3.1 Type-C Gen 1 / (with the function of DisplayPort 1.2), HDMI 2.0, Ethernet (RJ-45), Mini DisplayPort 1.4, security keyhole, AC power adapter jack, Baterie integrata Li-ion 57Wh battery, 230W slim tip AC adapter, Dimensiuni WxDxH:360mm x 267mm x 24.2-25.9mm, Approx:2.3 kg, Raven Black, PC/ABS plastic, "Y" Logo lighting on display cover, Garantie: 2 ani depot, DOS

Număr anunț
DA25417658
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.904 RON
Valoare atribuită
9.904 RON
Data publicării
02.04.2020 00:00
Data finalizării
06.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.904 RON

din 9.904 RON estimat