Atribuită Cumpărare directă

Achizitie directa, roviniete pentru autoturismele institutiei SJ.01.CJP, SJ.03.CJP si SJ.04.CJP cu valabilitate de la 05.04.2020.

Număr anunț
DA25407749
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII SALAJ (CUI 13723760)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
22453000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113,64 RON
Valoare atribuită
113,64 RON
Data publicării
01.04.2020 00:00
Data finalizării
01.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113,64 RON

din 113,64 RON estimat