Atribuită Cumpărare directă

INTOCMIRE STUDIU DE FEZABILITATE SI DOCUMENTATII PENTRU OBTINEREA AVIZELOR PENTRU OBIECTIVUL- MODERNIZARE DRUMURI DE INTERES LOCAL IN COMUNA BUNILA, JUDETUL HUNEDOARA'

Număr anunț
DA25410172
Autoritate contractantă
COMUNA BUNILA (PRIMARIA BUNILA) (CUI 4521320)
Furnizor / câștigător
GEVIS PROTEAM S.R.L. (CUI 14421794)
Cod CPV
79314000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130.000 RON
Valoare atribuită
130.000 RON
Data publicării
01.04.2020 00:00
Data finalizării
02.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130.000 RON

din 130.000 RON estimat