Atribuită Cumpărare directă

Cablu Supermicro 8-Pin CPU to 8-Pin CPU 30cm GPU Power Cable (CBL-PWEX-1028)

Număr anunț
DA25493350
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI 2785503)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
44321000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124,62 RON
Valoare atribuită
124,62 RON
Data publicării
17.04.2020 00:00
Data finalizării
21.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

124,62 RON

din 124,62 RON estimat