Atribuită Cumpărare directă

Primaria Comunei Satchinez, din Judetul Timis, prin intermediul aparatului propriu al primarului, intentioneaza sa achizitioneze echipament de protective pentru situatia de urgenta ivita – COVID 19. Alaturat atasam caietul de sarcini cu cerintele impuse de catre autoritatea contractanta. Va rugam sa va actualizati pretul produsului de catalog in conformitate cu cerintele impuse prin caietul de sarcini. Va multumim!

Număr anunț
DA25413105
Autoritate contractantă
Primaria Satchinez (CUI 6419890)
Furnizor / câștigător
ATLAS SPORT SRL (CUI 31806715)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.420 RON
Valoare atribuită
3.420 RON
Data publicării
01.04.2020 00:00
Data finalizării
02.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.420 RON

din 3.420 RON estimat