Atribuită
Cumpărare directă
Descriere: SEMIMASCĂ CU SUPAPA, AP322 FFP2 ( model pliat ) NR COD PRODUS: F7008 prezinta: • valvă de expirație. • calotă interioară realizată din polipropilenă albă • Eficiență filtrare : ≥ 94% • Protecție peste bărbie integrată • Etanșare nazala preformată.Permite utilizarea cu ochelari. • Pliabilă • Suspensie formată din 2 benzi elastice din cauciuc natural • Model foarte ușor și ergonomic. Greutate 13,8 g. • Se va utiliza în 3 ani de la data fabricării. • Ambalat individual. (20 bucati/cutie carton) LIMITĂ MAXIMĂ DE UTILIZARE: Masca poate fi folosită în atmosfere care conțin aerosoli solizi sau lichizi în concentrații de pana 12 x VLM (conform cu EN 149:2001). Pot exista limite de utilizare specifice, în anumite cazuri de contaminare (se face referință la legislația în vigoare). Echipament individual de protecţie - Categoria III, în conformitate cu standardele: • EN 149:2001+A1:2009 – Aparate de protecţie respiratorie. Semi-măşti filtrante împotriva particulelor.
- Număr anunț
- DA25412798
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE VIRUSOLOGIE STEFAN S. NICOLAU (CUI 4221209)
- Furnizor / câștigător
- THREE PHARM SRL (CUI 26361386)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 01.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.