Atribuită Cumpărare directă

Detartrant super concentrat -formula puternic acida inlatura pana si cele mai groase depuneri de piatra -recomandat pentru detartrarea masinilor de spalat vesela

Număr anunț
DA25416501
Autoritate contractantă
Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
39831210-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.375,98 RON
Valoare atribuită
4.375,98 RON
Data publicării
02.04.2020 00:00
Data finalizării
03.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.375,98 RON

din 4.375,98 RON estimat