Atribuită Cumpărare directă

SĂPUN LICHID, CREMOS, MIROS PLĂCUT, PROTEJEAZA EPIDERMA, AMBALAT IN RECIPIENTI DE 5 LITRI L 500 PROSOP HARTIE CELULOZA , ALBA, 2 STR., PORTIONATA ROLA 1.000

Număr anunț
DA25412502
Autoritate contractantă
U.M. 0575 Bucuresti - Directia Generala de Jandarmi a Municipiului Bucuresti (CUI 4340676)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.700 RON
Valoare atribuită
5.700 RON
Data publicării
01.04.2020 00:00
Data finalizării
03.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.700 RON

din 5.700 RON estimat