Atribuită
Cumpărare directă
Biclosol 3.3g– tablete – dezinfectant profesional pe bază de clor, 200 tab. efervescente/cutie, utilizat în industria agro-alimentară, industrială si colectivităti. Substantă activă: DICLORIZOCIANURAT DE SODIU Continut clor activ – 1.5g/tabletă • Tabletă efervescentă cu actiune rapidă si spectru larg de actiune: bactericid, fungicid, virucide, micobactericid si sporicid; • Dezifectant pe bază de clor ce se utilizează pentru dezinfectia apei potabile, tratarea apei din fântâni, piscine sau alt tip de stocare; • Dezinfectant cu actiune mecanică pentru suprafetele aflate în cabinetele medicale, stomatologice, ginecologice, maternităti cât si a ustensilelor folosite în unitătile sanitare si a cabinetelor cosmetice; • Dezinfectant cu actiune mecanică pentru suprafete pe care se procesează alimente, pavimente, veselă si tacâmuri din bucătărie si oficii alimentare; • Aviz biocid ministerul Sănătătii tip 2, 4 si 5
- Număr anunț
- DA25410631
- Autoritate contractantă
- Orasul Zimnicea (CUI 4652732)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT CONCEPT TOOLS (CUI 39871948)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 01.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.