Atribuită
Cumpărare directă
servicii medicina muncii 1 Personalul medico-sanitar: Medici: -Ag Hbs: 25.00 lei/pers.x51 pers= 1275.00 lei - anti HCV :51 persoanex30.00lei/pers=1530.00 lei - Glicemie :43 persoanex 8.00lei/pers=344.00 lei 2 Magaziner ,personal bucatarie,infirmier, brancardier, ingrijitor curatenie: -Ex. coprobacteriologic o data pe an-40 persx20.00 lei/pers=800.00 lei -Ex. coproparazitologic o data pe an- 40 persx15.00 lei/pers=600.00 lei 3 Examen clinic general:10.00 lei/pers.x73 pers=730.00 lei 4 Examen clinic general 10.00 lei/pers.x5=50.00 lei 5 Examen psihologic:10.00 lei/pers.x73 pers.=730.00 lei 6 Incheiere fisa de aptitudine:10.00 lei/pers.x5 pers.=50.00 lei 7 Incheiere fisa de aptitudine:10.00 lei/pers.x73 pers=730.00 lei
- Număr anunț
- DA25416146
- Autoritate contractantă
- UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA SUICI (CUI 16047069)
- Furnizor / câștigător
- NATISAN MEDICINA GENERALA SRL (CUI 15450062)
- Cod CPV
- 85147000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.839 RON
- Valoare atribuită
- 6.839 RON
- Data publicării
- 02.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.