Atribuită Cumpărare directă

Caracteristici tehnice UPS APC BC1400U-GR Intrari: Capacitate disjunctor alimentare: 10 A Conexiuni de intrare : Schuko CEE 7/7P Curent maxim de intrare: 6A Frecventa de intrare : 50/60 Hz +/- 3 Hz (detectare automata) Interval tensiune de intrare pentru operatorii principali: 150 - 280V Tip de protectie necesara la intrare: 3-pole breaker Iesiri Putere de iesire: 700 Watts / 1400 VA Conexiuni de iesire: 4 x Schuko CEE 7,(Battery Backup) Frecventa de iesire (sincronizata cu alimentarea de la retea): 50/60 Hz +/-1 Hz Tensiune nominala la iesire: 230V Conectori iesire: Schuko Baterie: Baterie cu placi de plumb , care nu necesita intretinere, cu electrolit suspendat Backup time: Load (watts): 300W / Standard runtime:14.2 min Load (watts): 700W / Standard runtime:2.4 min Load (watts): 70W / Standard runtime: 78.2 min Timp reincarcare: 8h Protectie: Capacitate nominala supratensiune: 273 Joules Protectie date on line : Protectie RJ-11 pentru modem/fax Topologie : Line interactiv Garantie 2 ani pickup asigurata de APC

Număr anunț
DA25412957
Autoritate contractantă
CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
Cod CPV
31154000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.212 RON
Valoare atribuită
1.212 RON
Data publicării
01.04.2020 00:00
Data finalizării
02.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.212 RON

din 1.212 RON estimat