Atribuită Cumpărare directă

ADV1138329: Logitech HD Webcam C270 USB EMEA 935: 7 buc x 135 lei, MICROFON SPACER desktop stand, jack 3.5mm, black „SP-MIC100”: 7 buc x 15 lei, BOXE GEMBIRD 2.0 - SPK-DU-03: 7 buc x 30 lei

Număr anunț
DA25415387
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE SALAJ (CUI 4291751)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
30237240-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260 RON
Valoare atribuită
1.260 RON
Data publicării
02.04.2020 00:00
Data finalizării
03.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260 RON

din 1.260 RON estimat