Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL INCLUDE: 1 AMIANO SAPUN LICHID 5L SEA MINERALS buc 5.00 X 29.46 RON fara TVA / buc 2 AMIANO SAPUN LICHID 5L LAVANDA SI VERBENA buc 5.00 X 29.46 RON fara TVA / buc 3 MSV MONOROLA MAX 800 buc 60.00 X 12.68 RON fara TVA / buc 4 AMIANO MINI JUMBO ALB 12/bax 2strat A bax 10.00 X 49.68 RON fara TVA / bax 5 MISAVAN GEL WC DEZINFECTANT CITRUS 1L buc 15.00 X 11.54 RON fara TVA / buc 6 MISAVAN GEL WC DEZINFECTANT PIN 1L buc 15.00 X 11.54 RON fara TVA / buc
- Număr anunț
- DA25412764
- Autoritate contractantă
- Orasul Turceni (CUI 4813480)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.898,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.898,40 RON
- Data publicării
- 01.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.