Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparare autovehicule din cadrul institutiei:2 bucati bucse bara torsiune fata, 1 buc turbocompresor 1 buc, ulei motor 5 litri 1 buc, filtru ulei 1 buc, filtru aer 1 buc, filtru combustibil 1 buc, filtru polen 1 buc, placute frana 1 buc, disc frana 2 buc, amortizor spate 2 bucati, flansa amortizor 2 buc, bucsa bara torsiune spate 2 buc, stabilizator spate 2 buc, placute fata 1 buc, cap bara 1 buc, freon aer conditionat 1 buc, scaun sofer 1 buc, bloc lumini 1 buc, ventilator 1 buc , becuri 10 buc, regulator tensiune 1 buc, manopera.Pretul estimat este unitar si nu include TVA.
- Număr anunț
- DA25412934
- Autoritate contractantă
- ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
- Furnizor / câștigător
- VRANCEA ALEXE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 34374107)
- Cod CPV
- 50110000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.634 RON
- Valoare atribuită
- 10.634 RON
- Data publicării
- 01.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.