Atribuită Cumpărare directă

REFUZ CIUR 20mc BALAST NATURAL 18mc INCHIRIERE MINIEXCAVATOR CU SENILE - 45.8 ORE*100LEI INCHIRIERE BULDOEXCAVATOR - 3.5 ORE*140 LEI

Număr anunț
DA25411645
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
Furnizor / câștigător
WASH EXPERT SRL (CUI 23054425)
Cod CPV
45262600-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.380 RON
Valoare atribuită
8.380 RON
Data publicării
01.04.2020 00:00
Data finalizării
02.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.380 RON

din 8.380 RON estimat