Atribuită
Cumpărare directă
1.Motoferastrau Stihl MS 211 Motorizare Benzină Lungime lamă (cm) 35.0 Putere (CP) 2.3 Capacitate cilindrică (cmc) 35.2 Capacitate rezervor combustibil (l) 0.27 Capacitate rezervor de ulei (l)0.26 Pas lanț 3/8" P Picco Duro Grosime lanț (mm) 1.3 Greutate (kg) 4.3 : 1 buc. 2.Motocositoare Stihl FS 91 Capacitate cilindrică cm3 28,4 Capacitate cu-in 1,73 Greutate kg 1) 5,8 Nivel putere acustică dB(A) 2) 106 Nivel presiune acustică with plastic tool dB(A) 2) 95 Nivel putere acustică with metal tool dB(A) 2) 105 Valoarea vibrațiilor, dreapta cu unealtă din plastic m/s2 3) 3 Putere kW/CP 0,95/1,3 Valoarea vibrațiilor, stânga cu unealtă din metal m/s2 3) 3,2 Volum rezervor l 0,71 Diametru tăiere mm 420 Nivel presiune acustică with metal tool dB(A) 2) 93 Performanţă Um 1,3 Valoarea vibrațiilor, stânga cu unealtă din plastic m/s2 3) 3,4 Valoarea vibrațiilor, dreapta cu unealtă din metal m/s2 3) 2,5 Lungime totală cm 4) 180: 1 buc.
- Număr anunț
- DA25413802
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
- Cod CPV
- 16000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.245,52 RON
- Valoare atribuită
- 2.245,52 RON
- Data publicării
- 02.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.