Atribuită Cumpărare directă

rasina schimbatoare de ioni pentru denitrificare mod de ambalare sac 25 litri

Număr anunț
DA25414529
Autoritate contractantă
Comuna Lunca Muresului (CUI 4562435)
Furnizor / câștigător
HIDRO INSTAL WATER SRL (CUI 27202427)
Cod CPV
24962000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.150 RON
Valoare atribuită
16.150 RON
Data publicării
02.04.2020 00:00
Data finalizării
06.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.150 RON

din 16.150 RON estimat