Atribuită
Cumpărare directă
1 Toner Lexmark 602H 8 buc 440.43 ron/ buc 2 Toner TN324K 8buc 129.04 ron/ buc 3 Toner B242H00 1 buc 481.38 ron/ buc 4 Drumkit lexmark 56F0Z00 1buc 150.43 ron/ buc 5 Toner Lexmark B282H00 1 buc 678.63 ron/ buc 6 Drumkit Lexmark 58D0Z00 1 buc 233.18 ron/ buc 7 Toner Lexmark 50F2HOR 2buc 254.63 ron/ buc
- Număr anunț
- DA25416574
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02480 CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4327294)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.608,64 RON
- Valoare atribuită
- 6.608,64 RON
- Data publicării
- 02.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.