Atribuită Cumpărare directă

BHM COVORAS BACODA 40*60 4 x 15.12 1L ACE REGULAR 18 x 3.26 500ML ALCOOL SANITAR MONA 70% 5 x bax de 6 buc x 50 .34 / bax

Număr anunț
DA25415750
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA CENTRALA UNIVERSITARA M EMINESCU IASI (CUI 4540836)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
370,86 RON
Valoare atribuită
370,86 RON
Data publicării
02.04.2020 00:00
Data finalizării
03.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

370,86 RON

din 370,86 RON estimat