Atribuită
Cumpărare directă
Imprimanta laser Brother MFC-L2712DN - Informatii tehnice Format: A4 Functii disponibile: Copiere; Fax; Printare; Scanare Tehnologie: Laser Mod tiparire: Monocrom Volum recomandat: 2000 copii/luna Interfata: Retea; USB Duplex automat: Da ADF: Da Medii printare Formate medii de printare: 16K; A4; A5; A6; B5; B6; Executive; Legal; Letter Greutate mediu printare: 60 - 163 g/mp Imprimanta Viteza de printare alb/negru: 30 ppm Rezolutie printare alb/negru: 600 x 600 dpi; 2400 x 600 dpi Limbaj imprimanta: GDI Copiator Viteza de copiere alb/negru: 30 cpm Copiere multipla: 1 - 99 copii Zoom: 25 - 400% Scanner Tip scanner: CIS Fax Viteza transmisie: 33.6 Kbps Functii fax: Redirectionare fax Reapelare automata Caracteristici fax: Memorie fax de 500 pagini Consumabile Tip consumabil: Individual (B) Consumabile compatibile: Toner Brother TN-2411 Toner Brother TN-2421 Cilindru Brother DR-2401 Tava output: 120 coli Alimentare hartie: 250 coli Altele Capacitate memorie: 64 MB Prima pagina: 8.5 secunde Procesor: 600 MHz Utilizare: Home & office Caracteristici generale Putere consumata: 440 Dimensiuni (W x D x H): 410 x 398.5 x 318.5 mm Greutate echipament: 11.8 kg Garantie: 24 lun
- Număr anunț
- DA25415928
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului - Judetul Constanta (CUI 4515760)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 630,24 RON
- Valoare atribuită
- 630,24 RON
- Data publicării
- 02.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.