Atribuită Cumpărare directă

Achizitie medicamente : aspirina, metoprolo, nitroglicerina Livrarea se va face in urma incheierii unui contract de furnizare.

Număr anunț
DA25416197
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA DOLJ (CUI 7725510)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI 6567900)
Cod CPV
33661200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
532,10 RON
Valoare atribuită
532,10 RON
Data publicării
02.04.2020 00:00
Data finalizării
06.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

532,10 RON

din 532,10 RON estimat