Atribuită Cumpărare directă

Compania Control Arhisoft Management are un intreg portofoliul de servicii orientat pe proiectarea, dezvoltarea, implementarea, mentenanta si imbunatatirea Sistemului de Control Intern Managerial conform OSGG 600/2018 cu modificarile si completarile ulterioare. Expertiza in acest domeniu se evidentiaza prin dezvoltarea singurei platforme informatice de tip PAAS, cu acces online "Solutia e-S.C.I.M.", dedicata integral procesului de proiectarea, gestionare si mentenanta a Sistemului de Control Intern Managerial. Serviciile integrate oferite pentru proiectarea completa a documentatiei S.C.I.M. si functionarea acestuia sunt oferite intr-un mediu automatizat, intuitiv si foarte usor de utilizat,entitatile publice beneficiind de suport tehnic continuu pentru aplicarea unui control intern functional si eficient. Prin contractarea serviciilor de acces la "Solutia e-S.C.I.M. puteti beneficia de: - Acces on-line la modulele integrate: • Biblioteca Documente; • Registratura; • Suport Online; • Mesagerie Dedicata; • Alerte Sistem; • Panou Multimedia; • Organigrama Dinamica; • Anexe si Rapoarte; • Obiective si Riscuri; Respectiv servicii integrate, precum: - Proiectarea completa a documentatiei SCIM; - Personalizarea documentatiei SCIM; - Acces nelimitat si particularizat al fiecarui angajat la modulele configurate ale platformei; Pretul publicat este maximal, oferta tehnica si financiara se elaboreaza in functie de specificul, marimea si necesitatile beneficiarului. Pentru orice detalii

Număr anunț
DA25415085
Autoritate contractantă
COMUNA NICULITEL (CUI 4508762)
Furnizor / câștigător
CONTROL ARHISOFT MANAGEMENT SRL (CUI 31657974)
Cod CPV
79420000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.400 RON
Valoare atribuită
14.400 RON
Data publicării
02.04.2020 00:00
Data finalizării
03.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.400 RON

din 14.400 RON estimat