Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL INCLUDE: 1 MISAVAN SAPUN PREMIER LUX 5L buc 6.00 X 29.61 RON fara TVA / buc 2 PROSOAPE V ALBE 150/set 20/bax celuloza 2strat PREMIUM bax 6.00 X 84.49 RON fara TVA / bax 3 HARTIE IG. ALBA 3 strat 24/SET set 20.00 X 22.14 RON fara TVA / set 4 TABLETE CLORIGENE ( 1KG ) KG 2.00 X 70.52 RON fara TVA / kg
- Număr anunț
- DA25415127
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE" BOTOSANI (CUI 29050562)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.268,44 RON
- Valoare atribuită
- 1.268,44 RON
- Data publicării
- 02.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.