Atribuită Cumpărare directă

Speculi auriculari de unica folosinta pntru otoscoapele Heine cu diametrul: -2,5 mm ( Cod B-000.11.128 ) -4 mm ( Cod B-000.11.127 ) Compatibili cu toate otoscoapele Heine.

Număr anunț
DA25416452
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CORP SRL (CUI 10770287)
Cod CPV
33124130-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168 RON
Valoare atribuită
168 RON
Data publicării
02.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168 RON

din 168 RON estimat