Atribuită Cumpărare directă

KIT HEMOFILTRARE ADULT HF/HDF/SCUF TU-300-24 - compatibil cu Aparatul de Hemofiltrare HF440

Număr anunț
DA25411402
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
Furnizor / câștigător
INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
Cod CPV
33181520-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.500 RON
Valoare atribuită
5.500 RON
Data publicării
01.04.2020 00:00
Data finalizării
02.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.500 RON

din 5.500 RON estimat