Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de proiectare ACTUALIZARE PUG (Plan Urbanistic General) si RLU (Regulament Local de Urbanism) COMUNA BRUSTUROASA- 6 SATE, REGIUNEA DE NORD EST. Elaborarea documentatiilor pentru avizare la SGA, Ministerul Agriculturii, administratori Raportului de mediu retele tehnico-edilitare, MAN, OCOLUL SILVIC, MAI, SERVICIUL DRUMURI JUDETENE , AGENTIA DE MEDIU, MINISTERUL CULTURII.
- Număr anunț
- DA25405984
- Autoritate contractantă
- Comuna Brusturoasa (CUI 4352751)
- Furnizor / câștigător
- ARHIPROIECT SRL (CUI 14681026)
- Cod CPV
- 71410000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134.000 RON
- Valoare atribuită
- 134.000 RON
- Data publicării
- 01.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.