Atribuită
Cumpărare directă
RelyOn™ Virkon® este un dezinfectant eficient de grad inalt, cu spectru larg de actiune, pentru suprafetele din mediul clinic, laboratoare, mediul pacientilor si spatii publice. Virkon® curata si dezinfecteaza intr-un singur pas, avand o eficacitate dovedita impotriva a peste 200 de agenti patogeni virali, bacterieni si fungici. Virkon® este activ 5-7 zile (incorporeaza un marker de culoare ce indica faptul ca solutia este activa) si actioneaza rapid distrugand 99.999% dintre microorganisme in mai putin de 10 minute, chiar si in prezenta materiei organice. Substanta activa: Peroxid monosulfat de potasiu Timp de actiune: 5 min la o dilutie de 1% (dilutie care asigura tot spectrul) bucata=flacon*500gr
- Număr anunț
- DA25412362
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BISTRITA-NASAUD (CUI 7641428)
- Furnizor / câștigător
- EUROFISH TRADE SRL (CUI 12758271)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.400 RON
- Valoare atribuită
- 8.400 RON
- Data publicării
- 01.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.