Atribuită Cumpărare directă

SDI240G70 - Sac deșeuri infecțioase 240 litri, UltraRezistent 70 micron , SDI120G70 - Sac deșeuri infecțioase 120 litri, UltraRezistent 70 microni , SDI60G70 - Sac deșeuri infecțioase 60 litri, UltraRezistent 70 microni , SDI40G70 - Sac deșeuri infecțioase 40 litri, UltraRezistent 70 microni,,SDI30G70 - Sac deșeuri infecțioase 30 litri, UltraRezistent 70 microni va rugam sa transmiteti avize fisa tehnica certificat de conformitaqte , multumim

Număr anunț
DA25416568
Autoritate contractantă
SPITALUL DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUFTEA (CUI 4364420)
Furnizor / câștigător
EDM RECYCLING SRL (CUI 36401852)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.173 RON
Valoare atribuită
1.173 RON
Data publicării
02.04.2020 00:00
Data finalizării
06.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.173 RON

din 1.173 RON estimat