Atribuită Cumpărare directă

TEAVA NEAGRA SUDATA BUC 10,00; ELECTROZI RUTILICI CEMONT 2,5X350 (1KG) PAC 1,00; PACHET SUPERTIT FIN 3,2X450 (5,8KG) PAC 1,00; BCA YTONG 600X150X200 M3 16,20

Număr anunț
DA25410284
Autoritate contractantă
CENTRUL EDUCATIV BUZIAS (CUI 16643452)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.923,60 RON
Valoare atribuită
7.923,60 RON
Data publicării
01.04.2020 00:00
Data finalizării
02.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.923,60 RON

din 7.923,60 RON estimat