Atribuită
Cumpărare directă
Nr. crt. Denumire aparat Serie MANOPERA REPARATIE & VERIFICARE / REVIZIE TEHNICA fara SERVICE KIT PIESE NECESARE & COD ACHIZITIE PRET POZ TIP SERIAL NR [ LEI fara TVA ] DENUMIRE [ LEI fara TVA ] 1 EVITA XL ASBB-0032 1350.00 SET REVIZIE 6 ANI MX08227 2755.00 ACUMULATORI INTERNI 8421988 800.00 CONSUMABILE: SET VALVE EXPIR- 84147776 (10buc) 637.00 SENZORI DE FLUX-6871980 (5buc) 430.00 Senzor monitorizare O2 - 6850645 692.41 2 EVITA XL ASBB-0035 1350.00 SET REVIZIE 6 ANI MX08227 2755.00 ACUMULATORI INTERNI 8421988 800.00 CONSUMABILE: SET VALVE EXPIR- 84147776 (10buc) 637.00 Senzor monitorizare O2 - 6850645 692.41 SENZORI DE FLUX-6871980 (5buc) 430.00 3 EVITA XL ASBB-0040 1350.00 SET REVIZIE 6 ANI MX08227 2755.00 ACUMULATORI INTERNI 8421988 800.00 CONSUMABILE: SET VALVE EXPIR- 84147776 (10buc) 637.00 Senzor monitorizare O2 - 6850645 692.41 4 SAVINA ARRF-0050 1545.00 VALVE EXPIR UNICA UTILIZARE MP01061 (10buc) 680.00 Senzor monitorizare O2 - MX01049 657.00 SET REVIZIE 6 ANI - MX08284 2186.00 conversion kit display color 6300.00 service kit upgrate display 1545.00 Abrevieri IPML Inspectie Preventiva Mentenanta Locala [Revizie periodica] 26881.23 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA IT Interventie Tehnica = Constatare / Reparatie / etc
- Număr anunț
- DA25416624
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.881,23 RON
- Valoare atribuită
- 26.881,23 RON
- Data publicării
- 02.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.