Atribuită Cumpărare directă

Capacitate: 600 litri Capacitate de imprastiere: 9 metri plan vertical , 8 metri plan orizontal pe fiecare parte Sasiu: galvanizat Diametru ventilator: 60 Tip ventilator: zincat Duze: 8 Recipient spalare maini: DA

Număr anunț
DA25411116
Autoritate contractantă
COMUNA VISINA (PRIMARIA COMUNEI VISINA) (CUI 5139817)
Furnizor / câștigător
MABO VISION (CUI 33321201)
Cod CPV
16400000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.250 RON
Valoare atribuită
10.250 RON
Data publicării
01.04.2020 00:00
Data finalizării
03.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.250 RON

din 10.250 RON estimat