Atribuită Cumpărare directă

Centrale telefonice - IP7WW-4KSU-C1 w/o C Cabinet baza NEC SL2100 1 IP7EU-CPU-C1-A Procesor SL2100 1 IP7WW-EXIFB-C1 Extindere memorie 1 IP7WW-24TXH-A1 TEL(BK) Telefon digital cu 24 taste programabile 1 IP7WW-308U-A1 Interfata 3 trunchiuri analogice si 8 extensii hibride 2 IP7WW-008U-C1 Interfata 8 extensii analogice 2 UPS Protec PBX NEC 800VA KeorM UPS 800 VA cu stabilizator de tensiune si prize schucko 1 Telefon DECT Panasonic KX-TGD310FXB Telefon DECT Panasonic KX-TGD310FXB 6 Kit instalare SL2100 Pachet 41.2 Manopera, instalare si configurare PBX 1

Număr anunț
DA25413084
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
32551200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.067,96 RON
Valoare atribuită
8.067,96 RON
Data publicării
01.04.2020 00:00
Data finalizării
02.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.067,96 RON

din 8.067,96 RON estimat