Atribuită
Cumpărare directă
Certificat SSL 256 bit, valabil 2 ani, pentru securizarea accesului la serverul de email prin: HTTPS,IMAPS,POP3S, cu urmatoarele caracteristici tehnice: Reemitere gratuita; Sigla gratuita; Compatibilitate browsere actuale: peste 99%; Securizeaza domeniu sau subdomeniu; Cu sau fara WWW. Asistenta tehnica la instalarea certificatului SSL pe un sistem de operare Linux Fedora 14 (la linie de comanda), pentru protocoale HTTPS,IMAPS, POP3S. În cazul în care Furnizorul nu reușește să-și îndeplinească obligațiile asumate, atunci Achizitorul are dreptul de a solicita, ca penalități, o suma echivalentă cu 0,1% din pretul comenzii pentru fiecare zi de întârziere până la îndeplinirea efectiva a obligațiilor. Penalitățile se vor aplica începând cu prima zi de întârziere de când nu s-au respectat obligațiile conform termenului de livrare convenit. Valoarea penalităților nu va putea depăși valoarea debitului inițial pentru care s-au calculat. În cazul în care Achizitorul nu își onorează obligația de plată în termenul convenit, Prestatorul are dreptul de a solicita, ca penalități,o suma echivalenta cu 0,1% din plata neefectuată, pentru fiecare zi de întârziere. Valoarea penalităților nu va putea depăși valoarea debitului inițial pentru care s-au calculat.
- Număr anunț
- DA25412833
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 79132100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 222,20 RON
- Valoare atribuită
- 222,20 RON
- Data publicării
- 01.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.