Atribuită Cumpărare directă

Pachet servicii postale compus din: 1. trimiteri de corespondenta interna din serviciul standard si trimiteri de corespondenta interna cu serviciul “Recomandat” 2. trimiteri de corespondenta interna cu “confirmare de primire”, Informatii detaliate aferente serviciilor si produselor CN Posta Romana SA sunt disponibile la

Număr anunț
DA25415874
Autoritate contractantă
COMUNA ERNEI (CUI 4323462)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
64110000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.000 RON
Valoare atribuită
17.000 RON
Data publicării
02.04.2020 00:00
Data finalizării
03.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.000 RON

din 17.000 RON estimat