Atribuită Cumpărare directă

Legitimatie de serviciu, 90x60mm, carton rigid cu imitatie piele buc 10 10.00 2 Borderou A3 landscape, cartonat + eticheta, 100 file tipar negru fata-verso buc 2 92.56

Număr anunț
DA25412283
Autoritate contractantă
Comuna Lipnita (Primaria Comunei Lipnita) (CUI 4896001)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
285,12 RON
Valoare atribuită
285,12 RON
Data publicării
01.04.2020 00:00
Data finalizării
06.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

285,12 RON

din 285,12 RON estimat