Atribuită
Cumpărare directă
Reparatie microscop electronic TEM TECNAI cu inlocuire pompa ionică IGP conform oferta 1807/19.03.2020 Livrare pompa in 30 zile de la comanda Pretul include interventia de inlocuire a pompei care se va desfasura la o data stabilită de comun acord, după livrarea pompei la sediul beneficiarului Garantie pompa: 3 luni de la livrare Garantie manopera: 60 zile
- Număr anunț
- DA25416389
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
- Furnizor / câștigător
- RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63.210 RON
- Valoare atribuită
- 63.210 RON
- Data publicării
- 02.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.