Atribuită
Cumpărare directă
PRONTO PODELE MR. PROPER DOMESTOS ODORIZANT SANO WC CIF CREMA SOLUTIE GEAM CLIN REZERVA MOP BUMBAC PROSOP HARTIE ZZ SACI MENAJ 60L SACI PVC FAIRY DETERGENT VASE 800ML HARTIE IGIENICA ONDA MANUSI MENAJ MANUSI CHIRURGICALE,LATEX REZERVA ANTIMUCEGAI SOLUTIE ANTIMUCEGAI SAVANA CLOR LA 1L
- Număr anunț
- DA25417447
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Furnizor / câștigător
- MURARIU SIMONA SRL (CUI 25463965)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.973,64 RON
- Valoare atribuită
- 1.973,64 RON
- Data publicării
- 02.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.